Něco málo o mně...

8. listopadu 2008 v 17:55 | Reese (slečna domácí) |  - info o mně
Jmenuji se Tereza. Má přezdívka je Reese (bývalá Lili), jelikož Reese je obdobná podoba jména Tereza. Je mi 17 let a narodila jsem se 18. prosince. Bydlím v Humpolci (možná toto jméno znáte ze známého filmu "Marečku, podejte mi pero", kde se údajně Hliník odstěhoval do Humpolce). Studuji již třetím rokem Střední odbornou soukromou Školu Ekonomiky a cestovního ruchu, obor právní administrativa v Jihlavě. Ještě rok a čeká mě maturita. Hrůza xD. Mám o pět let mladší sestru.

Doma mám tři zvířátka - krečka Doda, králíčka Matýska a pejska - zlatého retrívra - Barunku.

Miluju zvířata, hudbu, rodinu, přátele.. Ve škole mě nejvíce baví angličtina, čeština, dějepis a někdy i právo :D... Ale to je většinou výjimka :D... Moc nemusím matematiku (i když poslední dobou ji mám docela ráda, protože mi jde :D), a ekonomiku - nuda... spací nuda xD, literaturu a někdy i tělák...Když jsme u toho sportu, tak ráda si zahraju basket, miluju florbal, nemám v lásce fotbal a volejbal.

Mezi mé oblíbené jídlo patří ryby, kuřecí přírodní řízek s bramborovou kaší + okurka, zeleninový salát (z Corridy - místní "restaurace"), ovoce i zelenina. Nemám ráda špenát, držkovou polívku nesnáším, celkově moc neholduji masu (kromě ryb a kuřete - ale to jen opravdu v malém množství).

Ze srdce nesnáším, když někdo ubližuje nevinným a bezmocným... tedy zvířátkům a i malým dětem. Hrozně ráda bych chtěla zastavit týrání zvířat, nebo alespoň co nejvíce to omezit. Chtěla bych pomoci lidem v Africe, oni nemají co jíst, my jídlo vyhazujeme :(. Jako mé vysněné budoucí povolání je právnička nebo novinářka, popř. učitelka. Jinak vůbec nevím, co bych chtěla dělat. Vše mě baví jen chvilinku. Hlavním cílem je: Moc nepracovat a přesto mít hrozně moc prachů - ty bych investovala do zastavení lovení tuleňů a něco bych také určitě posílala Africe :).

Co se hudby týče, tak má nejoblíbenější zpěvačka je Emilie Simon, dále to jsou např. Hilary Duff (miluju její písničky, ji dvakrát nemusím), Madonna (to samé jako u Hil), Jordin Sparks. Oblíbené hudební skupiny: The Veronicas, Simple Plan. Oblíbení zpěváci: jen a pouze Enrique Iglesias ♥.

Oblíbená herečka: Marg Helgenberger, Reese Witherspoon, Kate Hudson. Oblíbený herec: William Petersen, Eric Szmanda. Oblíbený seriál: Kriminálka Las Vegas, Dr. House, Přátelé. Oblíbený film: Pravá blondýnka, Schindlerův seznam.

Oblíbená barva: žlutá, fialová, růžová, zelená.. Oblíbené číslo: 6, 16. Nejmilejší věc: těch je víc.. mobil (kvůli přátelům), mp3 (kvůli hudbě), počítač (kvůli blogu). Učím se: česky xD, anglicky, německy, španělsky. Chci se ještě učit italsky a francouzsky.

Mé nejoblíbenější zvíře: tuleň, pes, delfín. Příšerný strach mám z pavouků. Tak to je asi vše... kdybych si ještě na něco vzpomněla, tak to sem přidám, popř. se můžete na cokoliv zeptat :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi proti týrání zvířat?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama