- info o mně

Něco málo o mně...

8. listopadu 2008 v 17:55 | Reese (slečna domácí)
Jmenuji se Tereza. Má přezdívka je Reese (bývalá Lili), jelikož Reese je obdobná podoba jména Tereza. Je mi 17 let a narodila jsem se 18. prosince. Bydlím v Humpolci (možná toto jméno znáte ze známého filmu "Marečku, podejte mi pero", kde se údajně Hliník odstěhoval do Humpolce). Studuji již třetím rokem Střední odbornou soukromou Školu Ekonomiky a cestovního ruchu, obor právní administrativa v Jihlavě. Ještě rok a čeká mě maturita. Hrůza xD. Mám o pět let mladší sestru.

Doma mám tři zvířátka - krečka Doda, králíčka Matýska a pejska - zlatého retrívra - Barunku.

Miluju zvířata, hudbu, rodinu, přátele.. Ve škole mě nejvíce baví angličtina, čeština, dějepis a někdy i právo :D... Ale to je většinou výjimka :D... Moc nemusím matematiku (i když poslední dobou ji mám docela ráda, protože mi jde :D), a ekonomiku - nuda... spací nuda xD, literaturu a někdy i tělák...Když jsme u toho sportu, tak ráda si zahraju basket, miluju florbal, nemám v lásce fotbal a volejbal.

Mezi mé oblíbené jídlo patří ryby, kuřecí přírodní řízek s bramborovou kaší + okurka, zeleninový salát (z Corridy - místní "restaurace"), ovoce i zelenina. Nemám ráda špenát, držkovou polívku nesnáším, celkově moc neholduji masu (kromě ryb a kuřete - ale to jen opravdu v malém množství).

Ze srdce nesnáším, když někdo ubližuje nevinným a bezmocným... tedy zvířátkům a i malým dětem. Hrozně ráda bych chtěla zastavit týrání zvířat, nebo alespoň co nejvíce to omezit. Chtěla bych pomoci lidem v Africe, oni nemají co jíst, my jídlo vyhazujeme :(. Jako mé vysněné budoucí povolání je právnička nebo novinářka, popř. učitelka. Jinak vůbec nevím, co bych chtěla dělat. Vše mě baví jen chvilinku. Hlavním cílem je: Moc nepracovat a přesto mít hrozně moc prachů - ty bych investovala do zastavení lovení tuleňů a něco bych také určitě posílala Africe :).

Co se hudby týče, tak má nejoblíbenější zpěvačka je Emilie Simon, dále to jsou např. Hilary Duff (miluju její písničky, ji dvakrát nemusím), Madonna (to samé jako u Hil), Jordin Sparks. Oblíbené hudební skupiny: The Veronicas, Simple Plan. Oblíbení zpěváci: jen a pouze Enrique Iglesias ♥.

Oblíbená herečka: Marg Helgenberger, Reese Witherspoon, Kate Hudson. Oblíbený herec: William Petersen, Eric Szmanda. Oblíbený seriál: Kriminálka Las Vegas, Dr. House, Přátelé. Oblíbený film: Pravá blondýnka, Schindlerův seznam.

Oblíbená barva: žlutá, fialová, růžová, zelená.. Oblíbené číslo: 6, 16. Nejmilejší věc: těch je víc.. mobil (kvůli přátelům), mp3 (kvůli hudbě), počítač (kvůli blogu). Učím se: česky xD, anglicky, německy, španělsky. Chci se ještě učit italsky a francouzsky.

Mé nejoblíbenější zvíře: tuleň, pes, delfín. Příšerný strach mám z pavouků. Tak to je asi vše... kdybych si ještě na něco vzpomněla, tak to sem přidám, popř. se můžete na cokoliv zeptat :).
 
 

Reklama